Language Assignment (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Language
be: Мова

en: edit
be: рэдагаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: never
be: ніколі

en: Update options
be: Налады абнаўлення

en: Roles
be: Ролі

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: blocked
be: заблякаваны

en: active
be: актыўны

en: Operation
be: Аперацыя

en: Member for
be: Сябра цягам

en: @time ago
be: @time таму

en: Create new account
be: Стварыць новы рахунак

en: Language neutral
be: Нейтральная мова

en: No people available.
be: Няма даступных карыстальнікаў.
