Language Assignment (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Language
gl: Idioma

en: edit
gl: editar

en: Update
gl: Actualizar

en: never
gl: nunca

en: Update options
gl: Actualizar opcións

en: Last access
gl: Último acceso

en: blocked
gl: bloqueado

en: active
gl: activo

en: Operation
gl: Operación

en: Member for
gl: Membro durante

en: @time ago
gl: fai @time

en: Create new account
gl: Crear nova conta

en: Language neutral
gl: Idioma neutral

en: No people available.
gl: Non hai persoas dispoñibles.
