Language Assignment (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Language
hr: Jezik

en: edit
hr: uredi

en: Update
hr: Osvježi

en: never
hr: nikada

en: Update options
hr: Opcije nadogradnje

en: Roles
hr: Uloge

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: blocked
hr: blokiran

en: active
hr: aktivan

en: Operation
hr: Operacija

en: Member for
hr: Član već

en: @time ago
hr: prije @time

en: Create new account
hr: Stvori novi račun

en: Language neutral
hr: Neutralni jezik

en: Multilanguage
hr: Višejezičnost

en: No people available.
hr: Nema dostupnih korisnika.
