Language Assignment (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Language
ht: Lang

en: active
ht: aktive
