Language Assignment (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Username
ja: ユーザー名

en: Language
ja: 言語

en: edit
ja: 編集

en: Update
ja: 更新

en: never
ja: なし

en: Update options
ja: 更新オプション

en: Roles
ja: 役割

en: Last access
ja: 前回のアクセス

en: blocked
ja: ブロック

en: active
ja: アクティブ

en: Operation
ja: 操作

en: Member for
ja: ユーザー登録から

en: @time ago
ja: @time 前

en: Create new account
ja: アカウントの作成

en: Language neutral
ja: ニュートラル言語

en: Multilanguage
ja: 多言語

en: No people available.
ja: 利用可能なユーザーがいません。
