Language Assignment (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Language
mn: Хэл

en: edit
mn: засварлах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: never
mn: хэзээ ч үгүй

en: Update options
mn: Шинэчлэх сонголтууд

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: @time ago
mn: @time өмнө

en: Create new account
mn: Бүртгүүлэх

en: Language neutral
mn: Хэлний тохиргооноос үл хамаарах
