Language assignment (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: never
pa: ਕਦੇ ਨਹੀਂ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Last access
pa: ਆਖਰੀ ਵਰਤੋਂ

en: active
pa: ਚਾਲੂ

en: @time ago
pa: @time ਪਹਿਲਾਂ

en: Create new account
pa: ਨਵਾਂ ਅਕਾਊਂਟ ਬਣਾਓ
