Language Assignment (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Language
pt: Idioma

en: edit
pt: editar

en: Update
pt: Atualizar

en: never
pt: nunca

en: Update options
pt: Opções de atualização

en: Roles
pt: Papéis

en: Last access
pt: Último acesso

en: blocked
pt: bloqueado

en: active
pt: ativo

en: Operation
pt: Operação

en: Member for
pt: Membro há

en: @time ago
pt: @time atrás

en: Create new account
pt: Criar nova conta

en: Language neutral
pt: Sem idioma específico

en: Multilanguage
pt: Multi-idiomas

en: No people available.
pt: Ninguém disponível.
