Language Assignment (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Language
ru: Язык

en: edit
ru: изменить

en: Update
ru: Обновить

en: never
ru: никогда

en: Update options
ru: Настройки обновления

en: Roles
ru: Роли

en: Last access
ru: Последнее посещение

en: blocked
ru: заблокирован

en: active
ru: активно

en: Operation
ru: Действие

en: Member for
ru: Зарегистрирован на сайте

en: @time ago
ru: @time назад

en: Create new account
ru: Регистрация

en: Language neutral
ru: Нейтральный по отношению к языку

en: Multilanguage
ru: Многоязычный

en: Set language
ru: Установить язык

en: No people available.
ru: Нет доступных людей.

en: Set language to !name
ru: Установить язык !name
