Language Assignment (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Language
sq: Gjuha

en: edit
sq: ndrysho

en: Update
sq: Rifresko

en: never
sq: asnjëherë

en: Update options
sq: Opsionet e përditësimit

en: Roles
sq: Rolet

en: Last access
sq: Hyrja e fundit

en: blocked
sq: bllokuar

en: active
sq: aktiv

en: Operation
sq: Veprimi

en: Member for
sq: Anëtar që prej

en: @time ago
sq: @time më parë

en: Create new account
sq: Krijo një profil të ri

en: Language neutral
sq: Nuk varet nga gjuha
