Language Assignment (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: edit
vi: sửa

en: Update
vi: Cập nhật

en: never
vi: chưa bao giờ

en: Update options
vi: Các tùy chọn cập nhật

en: Roles
vi: Vai trò

en: Last access
vi: Lần truy cập cuối

en: blocked
vi: khóa

en: active
vi: hoạt động

en: Operation
vi: Thao tác

en: Member for
vi: Đã tham gia được

en: @time ago
vi: cách đây @time

en: Create new account
vi: Tạo tài khoản mới

en: Language neutral
vi: Ngôn ngữ trung lập

en: Multilanguage
vi: Đa ngôn ngữ

en: Set language
vi: Lập ngôn ngữ

en: No people available.
vi: Không có người dùng nào.
