Language assignment (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Language
af: Taal

en: edit
af: redigeer

en: Update
af: Dateer op

en: never
af: nooit

en: Update options
af: Opdateer opsies

en: Roles
af: Rolle

en: Last access
af: Laaste toegang

en: blocked
af: geblokkeer

en: active
af: aktief

en: Operation
af: Operasie

en: Member for
af: Lid vir

en: Create new account
af: Skep nuwe rekening
