Language Assignment (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Language
es: Idioma

en: edit
es: editar

en: Update
es: Actualizar

en: never
es: nunca

en: Update options
es: Actualizar opciones

en: Last access
es: Último acceso

en: blocked
es: bloqueado

en: active
es: activo

en: Operation
es: Operación

en: Member for
es: Miembro desde hace

en: @time ago
es: Hace @time

en: Create new account
es: Crear nueva cuenta

en: Language neutral
es: Sin idioma específico

en: Multilanguage
es: Multi idioma
