Language Assignment (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: edit
eu: editatu

en: Update
eu: Eguneratu

en: never
eu: inoiz ez

en: Update options
eu: Eguneratze aukerak

en: Roles
eu: Zereginak

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: blocked
eu: blokeatuta

en: active
eu: aktiboa

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Member for
eu: Kidea noiztik

en: @time ago
eu: duela @time

en: Create new account
eu: Sortu kontu berria

en: Language neutral
eu: Hizkuntza neutroa

en: Multilanguage
eu: Hizkuntz aniztasuna

en: No people available.
eu: Erabiltzaileek ez dute eskuragarri.
