Language Assignment (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Username
is: Notendanafn

en: Language
is: Tungumál

en: edit
is: breyta

en: Update
is: Uppfæra

en: never
is: aldrei

en: Update options
is: Uppfærsluvalkostir

en: Roles
is: Hlutverk

en: active
is: virkur

en: Member for
is: Meðlimur í

en: @time ago
is: @time síðan

en: Create new account
is: Stofna nýjan aðgang

en: Language neutral
is: Tungumál hlutlaust
