Language Assignment (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Language
kk: Тіл

en: edit
kk: түзету

en: Update
kk: Жанарту

en: never
kk: ешқашан

en: Update options
kk: Жаңарту баптаулары

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: blocked
kk: бұғатталған

en: active
kk: белсенді

en: Operation
kk: Операция

en: Member for
kk: Қатысу уақыты

en: @time ago
kk: @time бұрын

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ
