Language Assignment (7.x-1.1) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Language
ky: Тил

en: edit
ky: түзөт

en: never
ky: эч качан

en: @time ago
ky: @time мурун
