Language Assignment (7.x-1.1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Language
mg: Teny

en: Update
mg: Ovana

en: Update options
mg: Ireo fanovana azo ampiarina

en: Create new account
mg: Mamorona anarana vaovao

en: Language neutral
mg: Tsy iharana dikan-teny
