Language assignment (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Language
nn: Språk

en: edit
nn: endre

en: Update
nn: Oppdater

en: never
nn: aldri

en: Update options
nn: Val for oppdatering

en: Roles
nn: Roller

en: Member for
nn: Medlem i

en: @time ago
nn: @time sidan

en: Create new account
nn: Lag ny konto

en: Language neutral
nn: Språknøytral
