Language Assignment (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Language
os: Æвзаг

en: Update
os: Сног кæн
