Language Assignment (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Username
fa: نام کاربری

en: Language
fa: زبان

en: edit
fa: تدوین

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: never
fa: هرگز

en: Update options
fa: گزینه‌های به‌روزرسانی

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Last access
fa: آخرین دسترسی

en: blocked
fa: مسدود شده

en: active
fa: فعال

en: Member for
fa: عضو به مدت

en: @time ago
fa: @time قبل

en: Create new account
fa: ایجاد حساب جدید

en: No people available.
fa: هیچ فردی در دسترس نیست.
