Language Assignment (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: never
ug: زىيارەت قىلمىغان

en: Update options
ug: يېڭىلاش شەرتلىرى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Last access
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: blocked
ug: توسۇش

en: active
ug: كۆپ كەلگەنلەر

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Member for
ug: ئەزالىق مۇددىتى

en: @time ago
ug: بۇرۇن@time

en: Create new account
ug: ئەزالىققا تىزىملىنىش

en: Language neutral
ug: ھەممەباپ تىل
