Language Assignment (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Language
ca: Llengua

en: edit
ca: edita

en: Update
ca: Actualitza

en: never
ca: mai

en: Update options
ca: Actualitza les opcions

en: Roles
ca: Rols

en: Last access
ca: Darrer accés

en: blocked
ca: bloquejat

en: active
ca: actiu

en: Operation
ca: Operació

en: Member for
ca: Membre des de fa

en: @time ago
ca: fa @time

en: Create new account
ca: Crea un compte nou

en: Language neutral
ca: Neutre lingüísticament

en: Multilanguage
ca: Multilingüe

en: No people available.
ca: No hi ha gent disponible.
