Language Assignment (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Username
de: Benutzername

en: Language
de: Sprache

en: edit
de: Bearbeiten

en: Update
de: Aktualisieren

en: never
de: nie

en: Update options
de: Aktualisierungseinstellungen

en: Roles
de: Rollen

en: Last access
de: Letzter Zugriff

en: blocked
de: Gesperrt

en: active
de: aktiv

en: Operation
de: Aktion

en: Member for
de: Mitglied seit

en: @time ago
de: vor @time

en: Create new account
de: Neues Benutzerkonto erstellen

en: Language neutral
de: Sprachneutral

en: Multilanguage
de: Mehrsprachig

en: Set language
de: Sprache festlegen

en: No people available.
de: Keine Personen verfügbar.
