Language Assignment (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Update options
dz: དུས་མཐུན་གྱི་གདམ་ཁ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Last access
dz: མཐའ་མཇུག་གི་ འཛུལ་སྤྱོད།

en: blocked
dz: བཀག་ཡོད།

en: active
dz: ཤུགས་ལྡན་ཚུ།

en: Member for
dz: གྱི་དོན་ལུ་འཐུས་མི།

en: @time ago
dz: @time གི་ཧེ་མ།

en: Create new account
dz: རྩིས་ཐོ་ གསརཔ་ཅིག་ གསར་བསྐྲུན་འབད།
