Language Assignment (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Language
el: Γλώσσα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Update
el: Ενημέρωση

en: never
el: ποτέ

en: Update options
el: Επιλογές ενημέρωσης

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Last access
el: Τελευταία προσπέλαση

en: blocked
el: αποκλεισμένος

en: active
el: ενεργός

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Member for
el: Μέλος για

en: @time ago
el: πριν από @time

en: Create new account
el: Δημιουργία νέου λογαριασμού

en: Language neutral
el: Ουδέτερη γλώσσα

en: Multilanguage
el: Πολυγλωσσικό

en: No people available.
el: Κανένας διαθέσιμος χρήστης.
