Language Assignment (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Language
km: ភាសា

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: never
km: កុំ​

en: Update options
km: ជម្រើស​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: blocked
km: បាន​ទប់​ស្កាត់

en: active
km: សកម្ម

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Member for
km: សមាជិក​សម្រាប់

en: @time ago
km: @time កន្លង​ទៅ

en: Create new account
km: បង្កើត​គណនី​ថ្មី

en: Language neutral
km: អាព្យាក្រឹត​ភាសា

en: No people available.
km: គ្មាន​មនុស្ស​ទេ ។
