Language Assignment (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Language
nl: Taal

en: edit
nl: bewerken

en: Update
nl: Bijwerken

en: never
nl: nooit

en: Update options
nl: Bijwerkopties

en: Roles
nl: Rollen

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: blocked
nl: geblokkeerd

en: active
nl: actief

en: Operation
nl: Bewerking

en: Member for
nl: Geregistreerd sinds

en: @time ago
nl: @time geleden

en: Create new account
nl: Nieuw account aanmaken

en: Language neutral
nl: Taalonafhankelijk

en: Multilanguage
nl: Meertalig

en: No people available.
nl: Geen personen beschikbaar.
