Language Assignment (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Language
uk: Мова

en: edit
uk: редагувати

en: Update
uk: Оновити

en: never
uk: ніколи

en: Update options
uk: Опції оновлення

en: Roles
uk: Ролі

en: Last access
uk: Останній доступ

en: blocked
uk: заблоковано

en: active
uk: активне

en: Operation
uk: Дія

en: Member for
uk: Зареєстрований вже

en: @time ago
uk: @time тому

en: Create new account
uk: Реєстрація

en: Language neutral
uk: Нейтральна мова

en: Multilanguage
uk: Багатомовність

en: Set language
uk: Встановити мову

en: No people available.
uk: Люди відсутні.

en: Set language to !name
uk: Встановити мову !name
