Language Assignment (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Language
az: Dil

en: edit
az: redaktə et

en: Update
az: Yeniləmə

en: never
az: heç vaxt

en: Update options
az: Yeniləmə parametrləri

en: Roles
az: Rollar

en: Last access
az: Son icazə

en: blocked
az: bloklanıb

en: active
az: aktiv

en: Member for
az: üçün üzv

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq
