Language Assignment (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Language
he: שפה

en: edit
he: עריכה

en: Update
he: עדכון

en: never
he: אף פעם

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: Roles
he: תפקידים

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: blocked
he: חסום

en: active
he: פעיל

en: Operation
he: פעולה

en: Member for
he: חבר/ה במשך

en: @time ago
he: לפני @time

en: Create new account
he: הצטרפות

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית

en: Multilanguage
he: מרובה שפות
