Language Assignment (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Language
hu: Nyelv

en: edit
hu: szerkesztés

en: Update
hu: Frissítés

en: never
hu: soha

en: Update options
hu: Frissítési lehetőségek

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Last access
hu: Utolsó tevékenység

en: blocked
hu: zárolt

en: active
hu: aktív

en: Operation
hu: Művelet

en: Member for
hu: Ennyi ideje tag

en: @time ago
hu: @time

en: Create new account
hu: Új fiók létrehozása

en: Language neutral
hu: Nyelvfüggetlen

en: Multilanguage
hu: Többnyelvűség

en: No people available.
hu: Nincsenek a webhellyel kapcsolatban álló emberek.

en: The language to assign to the selected user(s).
hu: A felhasználókhoz hozzárendelni kívánt nyelv.
