Language Assignment (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Language
lv: Valoda

en: edit
lv: labot

en: Update
lv: Atjaunināt

en: never
lv: nekad

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: Roles
lv: Lomas

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: blocked
lv: bloķēts

en: active
lv: aktīvs

en: Operation
lv: Operācija

en: Member for
lv: Reģistrēts lietotājs

en: @time ago
lv: pirms @time

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: Multilanguage
lv: Vairākvalodu

en: No people available.
lv: Nav pieejams neviens cilvēks.
