Language Assignment (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Language
oc: Lenga

en: edit
oc: modificar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: never
oc: pas jamai

en: Update options
oc: Metre a jorn las opcions

en: Roles
oc: Ròtles

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: blocked
oc: blocat

en: active
oc: actiu(s)

en: Operation
oc: Operacion

en: Member for
oc: Membre dempuèi

en: @time ago
oc: i a @time

en: Create new account
oc: Crear un compte novèl

en: Language neutral
oc: Independent de la lenga

en: No people available.
oc: Degun es pas disponible.
