Language Assignment (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: Language
ur: زبان

en: edit
ur: ترمیم

en: Update
ur: تجدید

en: never
ur: کبھی نہیں

en: Update options
ur: تجدید کے اختیارات

en: Roles
ur: رولز

en: @time ago
ur: @time قبل

en: Language neutral
ur: غیر جانبدار زبان
