Language field (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Name
fr: Nom

en: Display
fr: Affichage

en: Fields
fr: Champs

en: The @label field of the node.
fr: Le champ @label du nœud.

en: Language field
fr: Champ de langue
