Language field (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Name
hu: Név

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Fields
hu: Mezők

en: The @label field of the node.
hu: A tartalom @label mezője.

en: !label of field %name
hu: %name mezőhöz tartozó !label

en: Enabled Languages
hu: Engedélyezett nyelvek
