Custom Language field (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Display
cs: Zobrazit

en: Node
cs: Uzly

en: Fields
cs: Pole

en: Domain
cs: Doména

en: Languages
cs: Jazyky

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Path prefix
cs: Prefix cesty

en: Language name
cs: Název jazyka

en: Native language name
cs: Vlastní název jazyka

en: Language direction
cs: Směr textu

en: Author's preferred language
cs: Preferovaný jazyk autora
