Language field (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Display
cy: Dangos

en: Node
cy: Nod

en: Fields
cy: Meysydd

en: Languages
cy: Ieithoedd

en: Language code
cy: Côd yr iaith

en: Path prefix
cy: Llwybr rhagddodi

en: Language name
cy: Enw Iaith

en: Native language name
cy: Enw iaith frodorol
