Language field (7.x-1.3) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Language
fil: Wika

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Languages
fil: Mga wika

en: Language name
fil: Pangalan ng wika

en: Native language name
fil: Totoong pangalan ng wika
