Language field (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Language
sq: Gjuha

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Node
sq: Nyjë

en: Languages
sq: Gjuhët

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: Path prefix
sq: Prefiksi i shtegut

en: Language name
sq: Emri i gjuhës

en: Native language name
sq: Emri vendas i gjuhës
