Custom Language field (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Display
sv: Visa

en: Node
sv: Nod

en: Fields
sv: Fält

en: Domain
sv: Domän

en: Languages
sv: Språk

en: Language code
sv: Språkkod

en: Path prefix
sv: Sökvägsprefix

en: Language name
sv: Namn på språk

en: Native language name
sv: Lokalt språknamn

en: The @label field of the node.
sv: Fältet @label för noden.

en: !label of field %name
sv: !label för fält %name

en: Language direction
sv: Riktning på språk

en: Author's preferred language
sv: Författares förvalda språk

en: Site's default language (!language)
sv: Webbplatsens förvalda språk (!language)
