Language field (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Node
eo: Nodo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Language neutral
eo: Lingve neŭtrala

en: Path prefix
eo: Vojprefikso

en: Language name
eo: Lingva nomo

en: Native language name
eo: Indiĝena lingva nomo
