Custom Language field (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Enabled
fa: فعال

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Display
fa: نمایش

en: Node
fa: محتوا

en: Fields
fa: میدانها

en: Domain
fa: دامنه

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Language code
fa: کد زبان

en: Path prefix
fa: پیشوند مسیر

en: Language name
fa: نام زبان
