Custom Language field (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Enabled
pt: Ativado

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Display
pt: Mostrar

en: Node
pt: Nó

en: Fields
pt: Campos

en: Domain
pt: Domínio

en: Languages
pt: Idiomas

en: Language code
pt: Código de idioma

en: Language neutral
pt: Neutro em relação ao idioma

en: Path prefix
pt: Prefixo do caminho

en: Language name
pt: Nome do idioma

en: Language direction
pt: Direção do idioma

en: Author's preferred language
pt: Idioma preferido do Autor

en: Formula
pt: Fórmula
