Language field (7.x-1.4) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Language
sl: Jezik

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Display
sl: Prikaz

en: Node
sl: Vozlišče

en: Domain
sl: Domena

en: Languages
sl: Jeziki

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Language neutral
sl: Nevtralen jezik

en: Path prefix
sl: Predpona poti

en: Language name
sl: Ime jezika

en: Native language name
sl: Izvirno ime jezika
