Language field (7.x-1.4) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Name
ug: ئىسىم

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Languages
ug: تىل

en: Language code
ug: تىل كودى

en: Language neutral
ug: ھەممەباپ تىل

en: Language name
ug: تىل نامى

en: Native language name
ug: ئەسلى تىل نامى

en: Language direction
ug: تىل يۆنىلىشى
