Custom Language field (7.x-1.5) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Language
be: Мова

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Display
be: Паказ

en: Node
be: Вузел

en: Fields
be: Палі

en: Domain
be: Дамен

en: Languages
be: Мовы

en: Language code
be: Код мовы

en: Language neutral
be: Нейтральная мова

en: Path prefix
be: Прэфікс маршрута

en: Language name
be: Назва мовы

en: Native language name
be: Назва мовы (на гэтай мове)
