Language field (7.x-1.5) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Display
bs: Prikaz

en: Node
bs: Nod

en: Fields
bs: Polja

en: Languages
bs: Jezici

en: Language neutral
bs: Neutralan jezik
