Language field (7.x-1.5) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།

en: Language name
dz: སྐད་ཡིག་མིང་།
